За допомогою суперкомп’ютера вченим вдалось відтворити торнадо
26 Березня , 2017
Atomo — заміна Arduino і модульної електроніки «LEGO»
26 Березня , 2017

Kasita: високотехнологічний модульний будиночок вирішить проблему доступного житла

Криза доступного житла змушує американців покидати великі міста в пошуках дешевшого життя. Але один вчений із США знайшов гарне і високотехнологічне рішення цієї проблеми. Ще в 2015 році Джефф Вілсон, відомий як «Професор в сміттєвому контейнері» (Professor Dumpster) представив стартап Kasita, створений для будівництва мініатюрних будинків. Його збірні будиночки, які можна зводити практично скрізь, здатні повністю зруйнувати будівельний ринок. Минуло два роки, і на фестивалі SXSW Вілсон продемонстрував готовий будиночок і повідомив, що вже у червні розпочнеться масова доставка готових наборів по всій території США.

модульные жилые домики решат проблему перенеселенности городов

недорогое и компактное жилье с умной начинкой

Стильний, красивий і розумний будиночок займає всього 33 кв. м. Всередині знаходиться дворівневий житловий простір з трансформованими меблями, білими стінами і стелею заввишки три метри. Інтер’єр виглядає просторим і повітряним. Вражає те, що будинок забезпечений усіма зручностями і запакований сучасним обладнанням. Наприклад, прозорістю вікон керує спеціальний додаток для смартфонів, який аналізує ступінь освітленості. Будиночок заздалегідь обладнується душем, холодильником, піччю, духовкою, пральною машиною та ліжком величезного розміру.

быстровозводимое модульное здание для жилья

Виробництво компонентів Kasita буде займати всього три тижні. Вже зібраний будиночок можна переміщувати з допомогою крана. Можлива установка на невикористовуваних міських площах. Підійдуть занедбані парковки або непридатні для традиційного будівництва ділянки. Покупець, таким чином, економить на вартості землі.

быстровозводимый дом модульной конструкции

Ціна Kasita складе 139 000 доларів. За розрахунками Вілсона, розмір іпотечного внеску разом з орендою землі не перевищить 800 доларів. Вже зараз покупці можуть зробити внесок в 1 000 доларів для отримання місця в списку попередніх замовлень.

недорогое мобильное жилище Касита

Джефф Вілсон став відомим в 2014 році, коли він продав свій великий будинок і оселився в сміттєвому контейнері площею трохи більше 3 кв. м. Поступово він облаштував своє нове житло, зробивши його хоч і тісним, але досить комфортним. Саме досвід, отриманий Вілсоном у таких спартанських умовах, переконав його в можливості масового виробництва маленьких, але комфортабельних будинків.

Джерело: inhabitat.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: