Створена сенсорна футболка, що дозволяє навчитись керувати літаком
8 Серпня , 2017
Стартап Vector запустив мікроракету з вантажем на борту
8 Серпня , 2017

Канадський алгоритм для селфі збільшує кількість лайків на 26%

Науковий підхід доречний у всьому, навіть там, де традиційно править емоційне ставлення до справи. Замість того, щоб гадати, чи сподобається або не сподобається селфі, простіше відразу робити його у відповідності з інструкцією. Немає такої? Давайте створимо, вирішили канадці.

Професор Ден Вогель і його учень Кіфан Чі почали з простого: встановили три базових критерії. Це положення особи в кадрі, розмір особи і напрямок освітлення. Потім вони відтворили у віртуальній моделі фотосесію з набором кожної комбінації цих параметрів. Намальовані чоловічки зробили сотні трохи відмітних один від одного селфі, при цьому тримали уявний смартфон так, як це робила би реальна людина.

Незалежний тест із залученням завсідників Інтернету дозволив зробити першу вибірку – відділити бридкі селфі від перспективних. А далі справа техніки, проаналізувавши значення трьох параметрів для цих штучних знімків, професор з учнем взялись робити реальні селфі, чітко відтворюючи отримані раніше показники освітлення, розміру і положення особи.

Фактично вони склали простенький алгоритм для створення «ідеального» селфі, і вже в першому тестуванні на живих піддослідних він показав свою ефективність. Обсяги лайків під такими селфі в середньому на 26 % перевищують показники під звичайними себешками. Що ж це за чудо-алгоритм, запитаєте ви? А його немає – замість того, щоб поділитись своїм дітищем зі світом, вчені мужі захопились перебиранням розширеного спектру параметрів, включаючи види посмішок, тип зачіски, примруження очей і вибір одягу. Щоб вивести еталонний алгоритм створення селфі – іноді наука розвивається виключно для науки ).

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline