Daimler вклав $30 млн в літаюче таксі Volocopter
8 Серпня , 2017
Tesla допоможе у будівництві найбільшої в світі вітроелектростанції
9 Серпня , 2017

Камера нових iPhone навчиться знімати відео 4K з частотою 60 к/с

Боротьба за кращу картинку.

Малоймовірно, що Apple відійде від встановленого графіка, згідно з яким презентації смартфонів iPhone нового покоління традиційно відбуваються у вересні кожного року, хоча фактичні продажу цього разу можуть розпочатись з запізненням.

І чим менше залишається часу до першого місяця осені, тим більше в Мережі з’являється подробиць про нові iPhone.

 

Днями розробник Стів Троутон-Сміт виявив в прошивці «розумної» колонки Apple HomePod підтвердження дизайну передньої панелі iPhone 8 і наявності в ньому сканера особи.

Тепер ресурс iHelp надав нову порцію даних, що стосуються можливостей камери майбутніх iPhone.

Зокрема, йому вдалося виявити частину вихідного коду [CAMCaptureCapabilities isBack4k60VideoSupported], що вказує на те, що основна камера зможе знімати відео з роздільною здатністю 4K з кадровою частотою 60 к/с.

Ще цікавіше, що там є ще рядок коду, де замість Back стоїть Front, тбто фронтальна камера. І вона нібито теж повинна підтримувати режим відеозйомки [email protected] fps.

Відзначимо, що в 2015 році перед виходом Apple iPhone 6s в коді ОС iOS 9 були виявлені свідоцтва того, що фронтальна камера вміє знімати відео з частотою 240 к/с, та отримає функцію сповільненої зйомки slo-mo і спалах.

У підсумку підтвердилось лише одне з трьох припущень – спалах, та й то не в тому вигляді, в якому всі очікували. Замість апаратного світлодіодного спалаху цю роль поклали на підсвічування екрану.

З урахуванням відсутності підтримки відео 4K в основній камері малоймовірно, що дана функція з’явиться відразу в обох камерах. Складається таке відчуття, що Apple спеціально розтягує і видає покращення порційно.

Так чи інакше, ймовірність того, що нові iPhone стануть першими в асортименті компанії, здатні знімати відео роздільною здатністю 4K при 60 к/с досить-таки висока, особливо з урахуванням додавання в оновлення High Sierra підтримки формату відеостиснення HEVC (H. 265), який на 40% ефективніший попередника H. 264.

І тим більше, що конкуруючі HTC U11, Google Pixel і Galaxy S8 вже мають цю можливість.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline