Створено найменший радар на чіпі, розміром 6 на 6 міліметрів
13 Грудня , 2017
Термоядерний реактор ITER подолав половину шляху до завершення будівництва
13 Грудня , 2017

KairoScope-E – перший в світі хірургічний ендоскоп, що забезпечує роздільну здатність 8К

Представники відносно молодої компанії Kairos з Токіо оголосили про розробку першого в світі хірургічного ендоскопа під назвою KairoScope-E, який забезпечує роздільну здатність проведеної зйомки 8К. Пристрій KairoScope-E призначений для використання в лапароскопії, коли хірургічне втручання проводиться через невеликий розріз в животі пацієнта.
Висока роздільна здатність ендоскопа KairoScope-E, яка в 16 разів перевищує роздільну здатність інших найкращих зразків подібних пристроїв, дозволяє хірургам розглянути ті речі, які невидимі для неозброєного ока, наприклад, кровоносні судини і шви, товщина яких становить десяту частину від товщини людського волосся. Крім цього, ендоскоп KairoScope-E, який не потребує розміщення впритул до місця проведення операції, дає хірургу більшу свободу в діях і переміщеннях.
Эндоскоп KairoScope-E #2
Слід зазначити, що KairoScope-E не перший медичний пристрій з високою роздільною здатністю, випущений японцями за останні місяці. У жовтні компанія Sony Olympus Medical Solutions, спільне підприємство компаній Sony і Olympus, почала виробництво Orbeye, цифрового хірургічного мікроскопа, у якому роздільна здатність 4К поєднана з 3D-технологіями. Хірург під час операції надягає спеціальні окуляри для того, щоб бачити зображення, зняті камерами пристрою Orbeye, що, в свою чергу, дозволяє йому проводити операцію не відриваючи погляду на перегляд зображення з мікроскопа на дисплеї. Це, в свою чергу, послаблює фізичне навантаження на хірурга і підвищує безпеку проведеної операції.
Ендоскоп KairoScope-E має довжину 5 сантиметрів і важить 370 грамів. Однак вартість цього пристрою перевищує вартість злитка золота аналогічної ваги і становить 60 мільйонів японських ієн (528 тисяч американських доларів). Незважаючи на таку високу вартість, керівництво компанії Kairos розраховує, починаючи з 2020 року, продавати по 300 примірників таких пристроїв в одній лише Японії.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: