Армія США випробує роботизований автомобіль Humvee з кулеметом ARAS
12 Лютого , 2018
Китайські поліцейські беруть на озброєння «розумні» окуляри з функцією розпізнавання осіб
12 Лютого , 2018

Їстівні QR-коди забезпечать індивідуальне лікування

 

Істотним недоліком сучасних ліків є те, що вони розраховані на абстрактного усередненого хворого. Тобто, мова йде про мільйони людей різного віку, з різними фізіологічними особливостями, які вживають одні й ті ж пігулки. Не дивно, що ефект від їх застосування для всіх абсолютно різний: комусь вони допомагають, комусь, навпаки, шкодять.

Дослідники Копенгагенського університету спільно з колегами з Академічного університету Або (Фінляндія) переконані в тому, що майбутнє за адресним, індивідуальним лікуванням. Розроблені ними таблетки складаються з «їстівної» основи з нанесеним на неї QR-кодом.

Для друку коду був задіяний звичайний офісний принтер з чорнилом, що складаються з молочної кислоти, етанолу та харчових барвників. Підкладка складається з цілком їстівних пірогенного діоксиду кремнію, гліцерину і метилоксипропілцелюлози.

У відповідності з цією технологією, лікарі будуть заносити в QR-код всю необхідну інформацію щодо конкретного пацієнта, наприклад, його назва, дозування препарату, серійний номер, інструкцію по застосуванню.

«Адресні» таблетки допоможуть медикам контролювати прийом ліків, QR-код яких пацієнт буде відскановувати перед вживанням за допомогою смартфону.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: