Учені CERN виявили нову “двічі зачаровану” елементарну частинку
13 Липня , 2017
Сонячну електростанцію у формі Панди запустили в Китаї
13 Липня , 2017

Ізраїльські танкісти зможуть бачити крізь корпус танку

Початок ери боїв з закритими люками.

Ізраїльська компанія Elbit Systems зайнялась розробкою системи Iron Vision, яка надасть екіпажам танків повний круговий огляд крізь корпус.

izrailskie-tankisty-smogut-videt-skvoz-korpus-tanka-quibbll.com-1

Ізраїльський танк Merkava 4 | Фото: amutathapanter.com

Як повідомляє Defense News, завдяки новій системі командирам танків не доведеться визирати з люків, щоб озирнутись під час бойових операцій в місті.

Сьогодні оглядовість в танках серйозно обмежена через високу захищеність машин. Побачити те, що відбувається зовні екіпаж танка може тільки або через оглядові щілини, або за допомогою зовнішніх систем спостереження, встановлених на вежі. Виглянувши з люку член екіпажу танку ризикує потрапити під снайперський вогонь.

Нова система Iron Vision являє собою набір шоломів для членів екіпажу танків з інтегрованими в них дисплеями і акселерометрами і зовнішніми камерами, розташованими по периметру танка. Зовні шоломи нагадують закриті шоломи льотчиків винищувачів.

Перебуваючи в машині танкісти бачать зображення з зовнішніх камер, причому це зображення відповідає напрямку, в якому повернена голова. При повороті голови зображення зміщується, як якщо б танкіст бачив навколишній світ не на екрані, а власними очима.

Iron Vision розробляється для ізраїльських основних бойових танків Merkava IV. У компанії вважають, що серійна установка нової системи на танки може початись в найближчі три-чотири роки.

Технічні подробиці про нову систему поки не розкриваються. Elbit Systems планує провести презентацію нової системи найближчим часом.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: