Вчені створили біобатарею, створену за прикладом електричного вугра
16 Грудня , 2017
Революційна стелс-технологія дозволяє суттєво зменшити кількість рухомих частин літака
16 Грудня , 2017

Італійський стартап приступає до виготовлення акустичних систем з каменю

Італійський стартап «Stones Speakers» пропонує дизайнерські акустичні системи, особливість яких – корпуси, цілком виточені з каменю. Засновники стартапу, Джіакомо Мінарі і Мішель Гастаделло, спробували об’єднати сучасні технології з традиціями італійських каменотесів. І заробити на цьому.

Основним матеріалом для акустичних систем проекту є трахіт з Евганейських пагорбів, місцевості на півночі Апеннінського півострова. Це вулканічна порода, що традиційно використовується для декоративних виробів. Проте дизайнери виявили, що вона володіє і «унікальними механічними характеристиками для акустичних систем». І спроектували кілька видів виробів.

Stones Speakers

Модель 482 Petrina являє собою кам’яний «кубик» з гранню 160 мм і вагою 6,2 кг, всередині якого змонтовано один пасивний динамік потужністю 30 Вт. Вартість: $235 за одиницю. Модель 487 Venetia – вертикальний модуль висотою 40 см і вагою 55 кг, в якому встановлена пара динаміків потужністю до 200 Вт. Вартість: 5990 євро за набір з двох модулів. Нарешті, модель 593 Titania, підлогова конструкція вагою 250 кг, в якій є і різні динаміки і сабвуфер. Вона поки не продається і представлена тільки для ознайомлення.

Якщо збір коштів на Kickstarter завершиться успішно, перші кам’яні акустичні системи поїдуть до своїх власників в серпні 2018-го. Однак деякі модифікації можна замовити лише через сайт проекту.

 

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline