Японці створили суперконденсатор, параметри якого не поступаються параметрам літій-іонних акумуляторних батарей
30 Березня , 2017
Новий рекорд ефективності кремнієвих фотоелементів – 26,3%
30 Березня , 2017

Italian Volt створила розкішний електромотоцикл Lacama з запасом ходу 200 км

Міланський стартап Italian Volt представив свій перший електромотоцикл – Lacama. Компанія була заснована трьома партнерами, двоє з яких – Нікола Коломбо і Валеріо Фумагаллі – рекордсмени Книги рекордів Гіннеса, що ввійшли до неї за найдовшу дистанцію, пройдену на електричному мотоциклі.

У 2013 році дует проїхав 12379 км із Шанхая в Мілан за 44 дні, використавши при цьому виключно електроенергію. Бажання побудувати свій власний електробайк привело їх до створення Italian Volt з участю Адріано Стелліно, дизайнера, який відомий своїми роботами в Lamborghini і Bertone.

Electric motocycle Locama

Lacama – це двоколісний електричний родстер, орієнтований на нішу розкішних транспортних засобів. Його головною особливістю стала можливість адаптації до індивідуальних смаків і переваг кожного окремого замовника. Потенційні покупці можуть кастомізувати свій електромотоцикл в загальному дизайні або деяких його компонентах, обирати кольорові схеми, а також, додавати або видаляти певні панелі кузова.

мотоцикл на электрической тяке с 3д-печатной рамой

Lacama оснащений блоком літій-іонних батарей потужністю 15 кВт*год, розташованих навколо алюмінієвої рами власної розробки італійців. На повному заряді запас ходу мотоцикла становить понад 190 км, причому поповнити запас енергії можна за рахунок швидкого режиму, який дозволяє заряджати на 80% всього за 40 хвилин. Акумулятор живить електродвигун, який забезпечує потужність 94 к. с. і максимальний крутний момент 208 Нм. Транспортний засіб масою 250 здатен розганятись до швидкості 180 км/год, а набирати «сотню» за 4,6 секунди.

За допомогою програми для смартфонів можна обирати профіль користувача і змінювати режими їзди, а також, налаштовувати параметри крутного моменту і роботу гальма двигуна. Для замовників італійського електромотоцикла доступні преміальні компоненти, такі як підвіска Ohlins і гальма Brembo. В перелік електронних елементів Lacama, також, входить сенсорний екран TFT з підтримкою GPS.

Скоростной тяжелый электромотоцикл Лакама

В даний час, у стартапа є лише прототип, однак Italian Volt має намір почати прийом замовлень до вересня 2017 року. Інформації про ціну поки не надано, разом з тим, очікується, що вартість одного розкішного електробайка буде стартувати від 35 тисяч євро.

На перших порах компанія планує продавати свій мотоцикл в Європі, Північній Америці та Азії, а наступним кроком стане створення концептуальних магазинів в Мілані, Шанхаї і Лос-Анджелесі.

Джерело: charged.io

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: