Дослідники виявили упередженість у штучного інтелекту
27 Квітня , 2017
Lockheed Martin розкрила деталі бойового вертольота, створеного на базі Sikorsky X2
29 Квітня , 2017

Інженери NASA створили «кольчугу» для супутників

Співробітник Лабораторії реактивного руху NASA Рауль Політ-Касільяс разом з колегами розробив своєрідну захисну тканину, якою можна обертати космічні апарати, таким чином оберігаючи їх від пошкоджень і випромінювання. Крім цього, вона зможе стати в нагоді для створення гнучких антен для зондів.

Броня створена з частинок срібла і ряду інших металів за допомогою тривимірного друку. Пошарове виробництво дозволяє надати розробці особливі властивості, зберігаючи при цьому гнучкість тканини і міцність металу, тому тканину можна згортати рулоном, складати шарами, згинати і робити з нею все що завгодно, при цьому, ніяк не псуючи виріб.

Найближчим часом «кольчугу» планують випробувати на орбіті, відправивши її на МКС або обернувши нею космічний апарат перед відправкою. За словами розробників, вони збираються вивчити можливість друку такої багатошарової захисної тканини прямо в космосі, а з часом обіцяють і доопрацювати технологію так, щоб із застосуванням цієї захисної «луски» можна було робити повноцінну обшивку для космічних кораблів та апаратів.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline