Електромобіль від Volkswagen буде коштувати $28 тис – на $7 тис дешевше Tesla Model 3
21 Липня , 2017
Пустощі від інженерів: Колишній інженер NASA зібрав найпотужніший водяний пістолет
21 Липня , 2017

Інженери Disney продемонстрували свої досягнення в галузі аніматроніки

Аніматроніка – дуже хитромудра технологія, яка застосовується переважно в кінематографі для того, щоб оживляти частини тіла та обличчя штучно створених персонажів. Це можуть бути штучні дублери акторів, роботи, тварини, монстри і різні інопланетяни. Якщо вони створені не за допомогою комп’ютерних спецефектів, а у вигляді повноцінних макетів, оживити їх може лише фахівець з аніматроніки. І компанія Disney на сьогоднішній день перевершила в цій галузі сама себе.

В кінці травня поточного року Disney відкрила у своєму парку Animal Kingdom тематичну зону, присвячену фантастичному світу з фільму Джеймса Кемерона «Аватар». Багато американців вже встигли відвідати Pandora: World of Avatar і залишились в повному захваті від атракціону під назвою na’vi River Journey Ride. Відвідувачі пливуть на човнах по фантастичних флуоресцентних джунглях планети Пандора, а в самому фіналі стикаються з інопланетянкою-шаманом, яка виконує для них пісню.

На’ві-шаман виконана за допомогою останніх досягнень в галузі аніматроніки. Вона рухається настільки реалістично, плавно і природно, що деякі відвідувачі не могли повірити, що перед ними лише дуже ретельно продуманий і сконструйований робот. Для початку пропонуємо вам побачити, як виглядає цей робот.

Ось цей самий робот, але трохи ближче.

Журналістам порталу TechCrunch вдалося побувати на виставці робототехніки в Бостоні і своїми очима побачити, як виглядає цей робот всередині. Інженери Disney створили воістину дивовижний витвір мистецтва за допомогою останніх технологій і досліджень в галузі аніматроніки. В найближчому майбутньому фахівці компанії планують створити більше таких роботів для своїх парків розваг, у тому числі і для майбутнього парку за мотивами «Зоряних воєн», про який ми розповідали.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: