3D-жести можуть стати більш природним інтерфейсом смартфонів і годинників
12 Квітня , 2017
Вантажний електровелосипед VoltyCо від українських інженерів на Indiegogo
13 Квітня , 2017

Інтернет-магазин JD.com побудує в Китаї порти для дронов

Великий торговий інтернет-майданчик JD.com збирається почати будівництво портів для дронів в провінції Сичуань. Видання Shanghai Daily з посиланням на прес-службу компанії повідомляє, що всього,  планується побудувати 150 аеропортів для вантажних безпілотників — це допоможе ефективніше працювати і доставляти вантажі.

Президент JD.com Річард Лю впевнений, що використання безпілотних літальних апаратів дозволить скоротити витрати,  пов’язані з доставкою, приблизно на 70 відсотків. Покупці, які проживають у віддалених районах провінції, зможуть отримувати свої замовлення менше ніж за 24 години. Зараз же доставка істотно ускладнена відсутністю необхідної для швидкого обслуговування інфраструктури.

Найближчим часом компанія збирається почати доставку за допомогою невеликих дронів, здатних перевозити невеликі вантажі до 50 кілограм, але в подальшому JD.com планує налагодити виробництво великих безпілотників, розрахованих на транспортування великих вантажів вагою до 500 кілограмів.

Проект компанії ще необхідно затвердити у транспортному департаменті, але задумка вже отримала схвалення серед клієнтів і в більшості організацій. Після того, як всі формальності з документами будуть улагоджені, JD.com приступить до розробки плану забудови і прокладання маршрутів.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline