Електрокар Nissan IMx буде вивчати своїх пасажирів і спілкуватися з ними
26 Жовтня , 2017
В Нідерландах з’явилась велосипедна доріжка з туалетного паперу
27 Жовтня , 2017

Intel запропонувала формулу безпеки безпілотних автомобілів

«Відповідальність, чутливість, безпека» — цими трьома словами описують свій підхід до створення штучного інтелекту для безпілотних автомобілів інженери компанії Intel. Безпілотні автомобілі повільно, але вірно входять в наше життя: їх розробляють такі гіганти, як Alphabet, Uber, GM, Tesla, Ford та інші компанії. Незважаючи на це, безпека таких транспортних засобів все ще знаходиться під великим питанням. І корпорація Intel вирішила внести свій внесок у загальну справу, створивши математичну формулу безпеки» для автономних авто.

Головне питання безпеки безпілотних автомобілів впирається в загальний стандарт, яким будуть керуватись всі без винятку виробники. І в компанії Mobileye, що належить Intel, чудово це розуміють. Президент компанії Амнон Шашуа запропонував універсальну формулу, здатну значно підвищити безпеку пересування на безпілотних транспортних засобах. Більш докладно ознайомитись з розробкою Mobileye можна в офіційному документі за цим посиланням.

Згідно теорії, безпілотному транспортного засобу потрібно знати дві речі. Перша – умови безпеки, коли немає ризику потрапити в аварійну ситуацію. Навіть якщо інші учасники дорожнього руху ведуть себе необдумано. І другий параметр – це політика розпізнавання небезпечних ситуацій, коли автомобіль зуміє прийняти правильне рішення, щоб повернутись до умов безпечного руху. У формулі беруть участь такі змінні, як середня довжина транспортного засобу, час реагування на інших учасників дорожнього руху, швидкість машин спереду і позаду, прискорення руху і так далі.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: