Створена металінза, здатна фокусувати всі кольори видимого спектру світла в одну точку
8 Січня , 2018
SpaceX вивів на орбіту секретний супутник для уряду США
8 Січня , 2018

Intel представила найкомпактніший комп’ютер для віртуальної реальності

Віртуальна реальність досить вимоглива до комп’ютерного заліза з огляду на те, що необхідно виводити одночасно два зображення для кожного ока з високою частотою кадрів. Саме тому під час вибору VR Ready комп’ютера про його компактність, як правило, навіть не згадують. Проте, компанія Intel вирішила кинути виклик і вирішити задачу по-своєму, представивши на виставці CES 2018 найкомпактніший комп’ютер для відтворення VR-контенту.

Дві нові моделі VR Ready комп’ютерів Intel носять назви NUC8i7HVK і NUC8i7HNK (NUC – скорочення від Next Unit Computing). В їх основі лежать i7 процесори 8-го покоління, а розміри корпусів порівнянні з людською долонею. Центральні процесори доповнені вбудованою в них графічною системою AMD RX Vega M, що дозволяє позбутись необхідності використання громіздких відеокарт. Модель NUC8i7HVK обладнана GPU Vega M GH з великою кількістю обчислювальних блоків, більш високою тактовою частотою і з можливістю розгону. А модель NUC8i7HNK обладнана простішим GPU — Vega GL.

Представники Intel стверджують, що Vega GH забезпечує відчутно вищу продуктивність, якщо порівняти її, наприклад, з картами NVIDIA GTX 1060. Модель Vega GL по продуктивності порівнянна з картами GTX 1050. Обидва компактних комп’ютери забезпечують в сучасних відеоіграх типу Doom VFR вивід 1080р-картинки з частотою 60 кадрів на секунду. Але, зрозуміло, випробувати залізо нових NUC виробництва Intel за допомогою реальних VR-бенчмарків можна буде лише після того, як вони надійдуть у продаж.

Корпуси комп’ютерів містять у собі порти Thunderbolt USB-C, гігабітний Ethernet-порт, Mini DisplayPort, USB 3.1, HDMI, а також 3,5-міліметровий роз’єм для динаміків і мікрофону. Представники Intel стверджують, що старша модель може підтримувати виведення зображення одночасно на шість дисплеїв. Поки компанія не розголошує вартість компактних комп’ютерів, але, швидше за все, вона стане відома в найближчі місяці, як і дата надходження їх у вільний продаж.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline