Вантажний дрон Sky Hopper може стати лідером на ринку безпілотників (відео)
1 Вересня , 2017
Отримані переконливі докази існування майоранівських ферміонів, квазічастинок, які можна використовувати в галузі квантових обчислень
2 Вересня , 2017

Інкубатор Square Roots зробить вертикальні ферми масовими

В останні роки спостерігається тенденція збільшення попиту на міські вертикальні ферми. Прикладами можуть послужити німецька Infarm, яка допомагає містам стати більш самодостатніми у виробництві продуктів харчування, і американська Square Roots, яка планує стати лідером в міському сільському господарстві на своєму континенті.

Бруклінський стартап днями зібрав $5,4 млн. у вигляді посівного фінансування, яке буде використовуватись для розширення можливостей підприємців у сфері виробництва харчових продуктів та збільшення частки міського сільського господарства в США.

Переважний відсоток населення світу живе в містах, і це число буде зростати. Square Roots розробляє нові рішення, за допомогою яких жителі мегаполісів зможуть отримати доступ до місцевої здорової їжі рослинного походження, яка буде якісно відрізнятись від продуктів харчування, що виробляються у промислових масштабах.

Компанія була заснована Кімбалом Маском (молодшим братом того самого Ілона Маска) і Тобіасом Пеггом з метою «наблизити продовольчу революцію». Вони хочуть допомогти підприємцям навчитись самостійно вирощувати і продавати свої власні рослинні культури.

Змінити харчову промисловість стартап планує за рахунок критих гідропонних ферм, які здатні давати врожай цілий рік. Для цього групи підприємці приймаються на 12-місячні курси, де вони вчаться створювати і поширювати свої харчові продукти.

Растения под светодиодным освещением

Кожен початківець фермер отримує в своє розпорядження вантажний контейнер із готовим обладнанням для вирощування зелені і овочів, включаючи автоматичні системи поливу, освітлення (світлодіоди) і т. д. Як заявляють розробники, один такий контейнер дозволяє вирощувати більше 20 кг зелені на тиждень, споживаючи не більше 30 літрів води на день.

На початку цього року 10 випускників інкубатора запустили одну з таких вертикальних ферм у Брукліні, з якої свіжа зелень буде поставлятись клієнтам більше ніж 80 офісів Нью-Йорку. Перевага цього методу також полягає в підключенні клієнтів безпосередньо до фермерів і зміцнення зв’язку між виробником і споживачем. Саме такі міські ферми завоюють популярність у більшості мегаполісів світу, впевнені в Square Roots.

Найбільшим інвестором в останньому посівному раунді стартапу виступила Collaborative Fund з внеском 2 млн доларів. Фінансування має простимулювати наступний етап розвитку Square Roots, яка зараз шукає друге місто в США для відкриття нової ферми. Раніше цей фонд вкладався в такі відомі компанії, як Kickstarter і Sweetgreen, тому з підтримкою такого інвестора, ферми Square Roots, цілком можливо, з’являться в набагато більшій кількості міст вже найближчим часом.

 

Джерело: cleantechnica.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: