Перша в світі плавуча вітроелектростанція почала працювати в Шотландії
23 Жовтня , 2017
Створено поліморфний 3D-камуфляж, здатний змінювати колір і форму
23 Жовтня , 2017

Індія планує запустити космічний апарат на Місяць вже в 2018 році

Останнім часом все більше світових аерокосмічних агентств починають планувати місії з дослідження Місяця. І багато з них відбудеться, не найближчим часом. Але нещодавно індійська організація космічних досліджень (ІSRO) заявила, що планує здійснити запуск космічного апарату «Чандраян-2» до супутника Землі вже в 2018 році.

У рамках своєї космічної програми індійські дослідники планують використовувати ракету-носій GSLV Mk-II. Проект «Чандраян-2» є логічним продовженням індійської місячної програми, розпочатої апаратом «Чандраян-1» в 2008 році. Тоді космічний апарат провів на місячній орбіті 312 днів і відправив на її поверхню зонд. В рамках місії «Чандраян-2» планується продовжити вивчення складу місячної поверхні. Як повідомляють в інтерв’ю виданню Times Of India представники Космічного центру імені Вікрама Сарабхаї, які будуть керувати польотом,

«Індія не здійснювала запусків з 31 серпня, коли ІSRO зазнала невдачі під час запуску супутника IRNSS-1H, який повинен був замінити супутник IRNSS — 1A для роботи індійської навігаційної системи NAVIC. Зараз у другій половині грудня Індія планує запустити навігаційний супутник Cartosat-2 і одночасно з цим 30 наносупутників, а незабаром після цього ми проведемо другу спробу по заміні IRNSS — 1A. Обидва запуски будуть здійснені з першого майданчика космодрому Шріхарікоте, так як друга буде зайнята для трьох запусків ракет GSLV, в тому числі в рамках місії Чандраян-2, яка відбудеться у березні 2018 року».

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline