Вчені поставлять вежу стільникового зв’язку на Місяці
13 Серпня , 2017
Стартап Chanje представив електричний мінівен
13 Серпня , 2017

Індійський стартап працює над універсальним автопілотом для вантажівок

Індійська компанія Flux Auto вирішила створити власний автопілот, яким можна обладнати практично будь-яку вантажівку. Головна його відмінність від інших подібних розробок полягає в тому, що технологія, пропонована індусами, буде коштувати істотно дешевше, а це значить, що модернізувати свій вантажний автомобіль зможе практично будь-який власник невеликого бізнесу.

Команда стартапу складається лише з шістнадцяти осіб, частина з них займається розробкою програми комп’ютерного зору. Вона допоможе автопілоту обходитись без дорогих лідарів. Їх з успіхом замінюють якісні відеокамери та відповідне програмне забезпечення. Команда Flux Auto розраховує на те, що автопілот буде використовуватись здебільшого за містом, на не надто забитих трасах і дорогах.

За словами представників Flux Auto, їх розробка обійдеться покупцеві приблизно в 3-4 тисячі доларів. За ці гроші покупець зможе отримати автопілот з функцією запобігання зіткнень, здатний впевнено вести автомобіль по своїй стороні дороги і орієнтуватись по розмітці. TechCrunch повідомляє, що робота вже йде повним ходом, але до повноцінних випробувань на дорогах автопілоту ще далеко.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline