Вчені змусили павуків створювати біонічний шовк на основі графену
17 Серпня , 2017
Стартап XYT представив міські модульні електрокари
17 Серпня , 2017

Ілон Маск заявив, що важка ракета Falcon Heavy спробує злетіти в листопаді

Багаторічна секретна розробка підходить до логічного завершення? Після відкладених пробних запусків надважкої версії в сімействі ракет Falcon в 2014 і 2015-му вже мало хто сподівався, що проект увінчається успіхом. Але нещодавно Ілон Маск, написав короткий твіт – запуск призначено на листопад.

Чому ж великоваговий брат легкої ракети Falcon 9 все ще не літає? Відповідь проста: неосяжна гора інженерних завдань, здебільшого унікальних, які потрібно було вирішити фахівцям проекту Space X. Наприклад, повернення перших ступенів назад на Землю після запуску, наріжний камінь всієї програми. Але з боків Falcon Heavy висять ще два гігантських прискорювача – як бути з ними?

Багато фахівці відверто кажуть, що навіть не сподіваються побачити політ Falcon Heavy, не те, що успішне завершення всієї програми тестів. Навіть сам Маск на минулій конференції обмовився, що бажає зовсім небагато – нехай стартовий майданчик залишиться цілим після запуску, та й тільки. Доля самої ракети на даному етапі його не цікавить, аж надто сирою ще виглядає ця розробка.

Провал чи успіх чекає Falcon Heavy в листопаді, та роботи над надважкою ракетою обов’язково продовжаться. Без неї всі плани по польоту до Марсу, будівництві станцій в космосі та інші мрії Маска так і залишаться не більш ніж піар-проектом. І краще одна «добра катастрофа» зараз, щоб виявити і усунути недоробки, ніж роки безнадійного очікування і згасання надій.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline