Створено напівжорсткий-напівм’який безпілотник, здатний пережити будь-яке зіткнення або падіння
29 Березня , 2017
У Китаї відкрили керований ШІ продуктовий магазин
29 Березня , 2017

Ілон Маск показав передсерійну Model 3 дії (відео)

Ілон Маск показав коротке відео Tesla Model 3, яка, судячи з усього, є “найбільш передсерійною” версією. Як ми повідомляли раніше, Tesla запустила конвеєр для випуску перших «трійок», на якому компанія відшліфує виробничі процеси і усуне можливі недоліки в самих транспортних засобах.

На перший погляд, ніяких видимих змін в порівнянні з представленою раніше моделлю не помітно. Однак якщо придивитись, то можна побачити додаткові камери для комплекту датчиків автопілота, встановлені в аплеті Тесла на передньому крилі і в стійці збоку.

У своєму твіттері Ілон Маск назвав цей автомобіль release candidate (реліз-кандидат). Швидше за все, це означає, що все йде за планом, основні випробування пройшли успішно і саме такий дизайн Model 3 буде присвоєно серійної моделі. Таким чином, як і очікувалось, перші замовники з числа співробітників компанії отримають свої автомобілі до липня.

Нагадаємо, Tesla Model 3 була показана публіці навесні 2016 року і викликала справжній фурор – за два місяці були зарезервовані майже 400 000 машин. Крім екологічності, покупців приваблювала ціна в 35 000 доларів, з яких 7 500 компенсує федеральний уряд. Вже через день після старту кампанії по резервуванню, Маск повідомив, що план виробництва переглянутий з метою задовольнити величезний попит. Старт комерційних поставок був перенесений на другу половину 2017 року.

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline