У Техасі планують побудувати стадіон на сонячних батареях
11 Грудня , 2017
Нова британська технологія дозволить заглянути всередину органів
11 Грудня , 2017

Ілон Маск обговорив з мером Чикаго будівництво аналога Hyperloop

Адміністрація міста Чикаго оголосила конкурс на кращий проект магістралі, що сполучить центр з аеропортом Охара. Звичайно ж, бажання побудувати найкращий і швидкісний тунель виявив бажання і глава SpaceX і The Boring Company Ілон Маск, який представив меру свій проект тунелю Loop з електричними пасажирськими капсулами.

Зараз The Boring Company планує два проекти: один буде побудований під Лос-Анджелесом, другий стане транспортним тунелем між Балтимором і Вашингтоном. Поки компанія займається створенням тестового тунелю, чия довжина становить близько трьох кілометрів. У найближчих планах Маска стоїть збільшення продуктивності бурильних установок, мабуть тому глава компанії вирішив не обмежуватись двома великими проектами і захотів взятись за третій.

Зараз із центру Чикаго до аеропорту доводиться добиратись цілу годину, тому місцева влада давно розмірковувала про те, як побудувати нову транспортну систему, здатну скоротити поїздку до двадцяти хвилин — тут швидкісні капсули і тунелі Маска можуть виявитись дуже корисними. Він уже пояснив, що запропонує владі Чикаго аналог Hyperloop, але без вакууму в трубах.

Серед інших деталей в держзакупівлі зазначено, що транспортна система повинна працювати більшу частину дня або цілодобово, забезпечуючи комфортні рейси від центру до аеропорту за ціною, порівнянною з поїздкою на Über. Маск заявив, що буде брати участь у конкурсі.

У найближчі місяць-півтора адміністрація міста буде вивчати кандидатів та їх проекти, підрядника ж виберуть в кінці січня 2018 року.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: