Представлений липкий морський робот-шпигун
26 Вересня , 2017
В майбутньому екрани перестануть бути основним способом керування пристроями
26 Вересня , 2017

IKEA створила додаток, який дозволяє «приміряти» меблі перед купівлею

Віртуальна примірювальня меблів.

Шведська компанія оголосила про вихід AR-додатку IKEA Place, створеного на нещодавно представленій платформі Apple ARKit. Додаток буде безкоштовним і з’явиться вже в кінці вересня, проте скористатись ним зможуть тільки власники пристроїв Apple, що поновили свої гаджети до iOS 11.

 

Як неважко здогадатись, додаток IKEA Place дозволяє побачити, як саме будуть виглядати меблі шведського виробника в інтер’єрі конкретної кімнати.

У момент запуску програми в його базі буде доступно більше 2000 продуктів, включаючи крісла, дивани, столики тощо, при цьому в IKEA обіцяють, що будуть додавати до цього списку все нові продукти.

Попередньо відсканувавши кімнату за допомогою камери смартфону, користувач обирає необхідну модель меблів, а IKEA Place розмальовує їх в 3D-стилі і віртуально розміщує в приміщенні.

Після цього користувач може повернути меблі під будь-яким кутом, уточнити, чи поміститься обрана модель у відведеній їй ніші, чи поєднується її колір зі шпалерами і іншими меблями і т. д. В компанії особливо відзначають, що програма автоматично масштабує розміри меблів виходячи з розмірів конкретної кімнати — точність процесу становить 98%.

На даний момент доступний додаток від IKEA, який дозволяє робити щось схоже, але з куди меншою точністю. За допомогою IKEA Place, як наголошується, можна буде вивчити меблі зі всіх сторін і збільшити її настільки, що стане видно структуру тканини. А також враховується освітлення в кімнаті, що відповідним чином відображається на віртуальних меблях, відбиваючи реалістичні відблиски і тіні.

Результат можна отримати у вигляді фотографії або відео і поділитись ним з друзями та близькими для того, щоб дізнатись їх думку з приводу перестановки.

 

У компанії навіть передбачили можливість прямо з програми придбати вподобані меблі, які доставлять з найближчого магазину IKEA.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline