Компанія Rocket Lab розмістила на орбіті рукотворну зірку, яку побачать всі жителі Землі
26 Січня , 2018
Ford представив концепцію безпілотного поліцейського автомобіля
27 Січня , 2018

Hyundai забезпечить робочих рюкзаками-екзоскелетами

Компанія Hyundai створила компактні екзоскелети, здатні на 30-40 відсотків знизити навантаження на спини людей, що виконують важку роботу. Розроблені інженерами компанії екзоскелети надійдуть до робітників одного з заводів Hyundai вже до кінця 2018 року.

Згідно з проведеним у Hyundai дослідженнями, вже після обіду люди, чия робота пов’язана з великими навантаженнями, працюють на тридцять відсотків менш ефективно, ніж вранці. Зате їхні колеги, які носять на протязі всього робочого дня екзоскелети, що підтримують коліна і спину, продовжують ефективно працювати і менше втомлюються.

Екзоскелети допомагають знизити трудовитрати, підвищують продуктивність, а в перспективі можуть допомогти зменшити на фабриках кількість робітників, чия діяльність пов’язана з важкою фізичною працею. Використання підтримуючих роборюкзаків знижує ймовірність отримання виробничих травм, що теж важливо. Hyundai займається розробкою екзоскелетів з 2010 року, а вже через рік-два планує налагодити їх масове виробництво, задовольнивши попит всіх бажаючих.

Крім Hyundai в Південній Кореї ніхто з виробників машин не веде подібних розробок, але автоконцерн Ford теж створює щось подібне. Американський екзоскелет покликаний не тільки допомогти користувачеві легше справлятися з підійманням тягарів, але й повинен допомогти людям на складальній лінії, вимушеним довго працювати з закинутою головою і піднятими руками, легше справлятися з навантаженнями.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline