Вчені ЄКА розробили технологію виготовлення будівельних матеріалів з реголіту за допомогою сонячного світла
9 Червня , 2017
Співзасновник Google будує найбільший у світі дирижабль
9 Червня , 2017

Hyundai готує електрокросовер Kona за ціною 35 тис євро

Хоча в Hyundai ясно дали зрозуміти, що прискорили програму з розробки свого першого електричного позашляховика, до цих пір не зрозуміло, яка саме модель вийде на ринок в першу чергу.

У плани компанії входить створення електричних версій Niro, Stonic і Kona, які з’являться протягом найближчих двох років. Днями стало відомо, що Hyundai має намір випустити один з них за порівняно доступною ціною.

Гібридна версія Niro вже надійшла на світовий ринок (і навіть продається в Україні), а повністю електрична версія цього кросовера планується на наступний рік.

З’явилися подробиці про майбутню електрифікацію Kona. За інформацією видання Autobild, автомобіль отримає привід з живленням від акумуляторної батареї ємністю 50 кВт*год, таким чином пробіг електрокросовера складе близько 320 км на одному заряді. В Європі вихід машини очікується до осені 2018 року, а її вартість буде знаходиться в районі 35 тисяч євро.

Хоча Hyundai є одним з найбільших автовиробників, які все ще розраховують на водневі паливні елементи (нещодавно у компанії визнали, що будуть виробляти електрокари тільки до тих пір, поки не перехоплять ініціативу воднемобілі), її останні дії показують, що «чистим» електромобілям компанія починає приділяти більше уваги.

Нагадаємо, нещодавно Ioniq Electric отримав оцінку самого ефективного електромобіля і на деяких ринках є досить конкурентоспроможним. Він поки недоступний у великих об’ємах, але невдовзі це може змінитись. Запас ходу електричного «Іонік» значно поступається, наприклад, Chevrolet Bolt Ev або Model 3, але його ціна, яка на 5000 доларів нижча цих конкурентів, може зіграти свою роль.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: