Біологи змусили бактерії обертати мікродвигуни
19 Липня , 2017
В Китаї випробували перший ударний безпілотник власного виробництва
19 Липня , 2017

Hyperloop One успішно протестувала надшвидкісну капсулу

Hyperloop One успішно протестувала надшвидкісну капсулу Під час випробувань пасажирська капсула Hyperloop One розвинула швидкість майже 113 км/год. На наступному етапі тестування інженери компанії хочуть «розігнати» її до 400 км/год.

Hyperloop One успешно протестировала сверхскоростную капсулуHyperloop One / The Verge

Компанія Hyperloop One успішно завершила перший повномасштабний тест своєї транспортної технології Hyperloop у вакуумі. Випробування проводились 12 травня, але про їхні результати керівництво компанії повідомило тільки зараз.

В ході тестування пасажирська капсула, що приводиться в рух за допомогою технології магнітної левітації, розвинула швидкість майже 113 км/год. Випробування проводились на тестовій трасі Hyperloop One в Неваді (США) довжиною 500 м і діаметром 3,3 м.

Також компанія представила виданню The Verge фотографії нової пасажирської капсули. Аеродинамічний корпус має довжину 8,5 метрів, виконаний з конструкційного алюмінієвого сплаву і вуглецевого волокна. Капсула призначена як для пасажирів, так і для перевезення вантажу з надзвуковою швидкістю.

Зараз інженери компанії переходять на новий етап тестування. Їх мета — «розігнати» потяг до 400 км/год.

«Успішно протестувавши першу повномасштабну систему Hyperloop, нам вдалося зробити те, що ніхто раніше не робив», — каже співзасновник компанії Шервін Пішевар.

Ідея Hyperloop належить американському мільярдеру і підприємцю Ілону Маску. Він представив технологію у 2013-му році, розповівши, що нові потяги долатимуть відстань від Лос-Анджелесу до Сан-Франциско (610 км) в два рази швидше літака — лише за півгодини.

Hyperloop являє собою тунель-трубу, яка буде забезпечувати рух потяга (вагона-капсули) в ваккумі.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: