Raspberry випустила новий модульний ноутбук Pi-Top
29 Жовтня , 2017
НАСА проводить випробування літального апарату, обладнаного довгими і гнучкими крилами
29 Жовтня , 2017

HydroCamel II: перший автономний підводний човен з Ізраїлю

Все більша кількість країн “наймає” на службу роботів. До цих країн тепер можна віднести і Ізраїль, конструктори якого нещодавно оголосили про те, що територіальні води держави тепер буде охороняти автономний роботизований підводний човен HydroCamel II. Він, за заявами фахівців, може робити цілий ряд речей, на які не здатні інші подібні апарати.

HydroCamel II являє собою цілком звичайну субмарину довжиною 2,4 метри. На борту вона несе ряд гідролокаційних систем, камери з різними режимами спостереження, а також ряд маніпуляторів для виконання різних завдань. «Мозком» HydroCamel II є роботизована система на базі нейронної мережі. Підводний човен може бути використаний не тільки в охоронних і розвідувальних цілях, але і проводити місії з вивчення морського дна і його мешканців, а також використовуватись геологами для визначення місць скупчення корисних копалин. Як розповів один з авторів проекту професор Х’юго Гутерман,

«HydroCamel II містить у своїй конструкції масу сучасних інноваційних технологій, наприклад, високорівневу систему маневрування і здатність пірнати у вертикальному положенні. Раніше такі функції були обмежені тим, що подібні апарати могли діяти тільки за допомогою дистанційного керування, будучи пов’язаними з судном або сушею за допомогою кабелю, по якому передаються енергія і дані».

Зараз виробництвом HydroCamel II займається компанія під назвою BG Robotics. І згідно з наявною інформацією, вартість нового підводного робота нітрохи не поступається існуючим аналогам, а на озброєння підводний човен надійде найближчим часом.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline