Шість найсучасніших реалістичних андроїдів
12 Серпня , 2017
Марсохід Curiosity – п’ять років на Марсі і досі в строю
12 Серпня , 2017

HP Enterprise відправить на МКС суперкомп’ютер

Розроблений HPE і NASA суперкомп’ютер Spaceborne Computer, який працює на «Лінуксі», збираються доставити на МКС за допомогою ракети SpaceX в наступний понеділок, — повідомляє Techcrunch. Там, за словами представників NASA і HPE, він пробуде рік. У перспективі подібними комп’ютерами планують обладнати космічні кораблі, які відправляться на Марс.

Провідний інженер Hewlett Packard Марк Фернандес, який брав участь у розробці комп’ютера, розповів, що зазвичай, обчислювальні пристрої, що використовуються на МКС, піддаються серйозному доопрацюванню перед відправкою на МКС. Це є однією з причин, по якій на станції використовується найсучасніше обладнання.

Щоб обробити великий обсяг даних, які вимагають серйозних комп’ютерних потужностей, космонавти відсилають інформацію на Землю, де і виконуються необхідні розрахунки, а потім відсилаються назад. Це чудово працює, адже МКС знаходиться зовсім недалеко від Землі, але зв’язок між нашою планетою і Марсом може зайняти набагато більше часу, тому краще всього проводити обчислення прямо на борту, а для цього знадобиться потужне обладнання.

Мета перебування суперкомп’ютера на МКС — з’ясувати, як потужне обчислювальне обладнання без серйозних модифікацій і апаратної адаптації буде працювати в космосі.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline