NASA розпочало будівництво капсули першого пілотованого корабля Orion для далекого космосу
5 Лютого , 2018
У Харкові презентували українсько-американську установку “Джерело нейтронів”
5 Лютого , 2018

Harley Davidson протягом двох років створить власний електричний мотоцикл

Бренд Harley Davidson знаходиться в занепаді, фінансовому і моральному. Показники продажів мотоциклів за 2017 рік на 6,7 % гірші, ніж за 2016-ий, а на рідних американських хайвеях справи ще гірші – просідання на 8,5 % в річному обчисленні. Що ще гірше, покупці більше не шанують легендарний транспорт, вони віддають перевагу інноваційній техніці. І тому в Harley Davidson офіційно анонсували створення власного електробайку.

Компанія ставить собі термін до 18 місяців, щоб приступити до продажів нової моделі. Поки немає ніякої інформації про її можливий зовнішній вигляд або характеристики. Справа в тому, що в Harley Davidson визнають: разом з модельним рядом їм доведеться поміняти і цільову аудиторію, а чого вона захоче від нового електробайку, поки ще не знає ніхто.

Метт Леватич, виконавчий директор компанії, порівнює майбутній мотоцикл з електромобілями Tesla. Це техніка преміум-класу, статусне придбання, задоволення володіння яким згладжує дрібні недоліки, типу недостатньо розвиненої мережі електричних заправок в країні. Ринок професійних електричних байків знаходиться в зародковому стані, але він цікавий і розбурхує свідомість – люди готові купувати брендові аксесуари, навіть не маючи самого електротранспорту.

Буде цікаво подивитися, що вийде у Harley Davidson. Експерти дають суперечливі оцінки, адже найсильнішою рисою бренду завжди були стабільність, прихильність традиціям, суворий консерватизм. Потужні чопери колесили по шосе в незмінному вигляді і стилі десятиліттями і купували їх в основному заради долучення до світу культових мотоциклів.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: