Аерогель зі срібних нанопровідників – новий перспективний матеріал для електроніки та енергетики
15 Жовтня , 2017
Розроблено натрій-іонний акумулятор, який не поступається літій-іонним
15 Жовтня , 2017

«Гумовий» автомобіль Flesby II може змінювати свою форму і вберігає від травм пішоходів

На прийдешньому Токійському автосалоні компанія Toyoda Gosei представить друге покоління свого концептуального транспортного засобу Flesby II. Його відрізняє зовнішній вигляд – форма корпусу, яку неможливо описати. Тому що вона динамічна і змінюється, адаптуючись під поточні завдання.

Flesby II є продовженням концепції автомобіля, представленої в 2015-му році. Тоді все зводилось до того, що якщо вже не можна уникнути наїзду на пішохода, то нехай машина стане «м’якою» і зменшить травматизм при ударі. Тепер же змінна форма кузова використовується і в естетичних цілях. Наприклад, ви виїхали з гаражу на седані, потім натиснули кнопку і помчали по трасі вже на кросовері, а до офісу підкочуєте на лімузині. Якось так – в деталях нічого не показали, лише описали в загальному вигляді.

Зовнішнє покриття машини, ті самі зелені панелі, виконані з еластичного полімерного матеріалу, чутливого до електромагнітного поля. Під його впливом він розширюється або стискається – так і створюється ефект зміни форми. Знову ж таки, демонстрація технології в дії все відкладається і відкладається. Зате відомо, що з аналогічних матеріалів зроблять інтер’єр салону автомобіля, який буде «огортати» пасажирів.

Можливо, замість концепту на Токійський автосалон привезуть повноцінний, робочий прототип? Хто знає – технологія полімерних конструкцій зі змінною формою анонсована для випуску широкого спектру виробів, тягнути з показом її розробникам немає ніякого сенсу. Тим більше що Toyoda Gosei зовсім не представник автопрому, а якраз спеціалізується на полімерній і світлодіодній продукції.

Flesby IIДжерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: