Fly Elephant – перший літаючий 3D принтер
7 Березня , 2018
Литовські вчені розробили технологію очистки питної води на багато місяців
7 Березня , 2018

Google зробила безкоштовним курс з вивчення технологій машинного навчання

В останні роки технологія машинного навчання стає все більш популярною в різноманітних сферах, включаючи науку, промисловість, бізнес та навіть індустрію розваг. Фахівці в даній сфері цінуються вище, однак, зважаючи на те, що ці технології порівняно молоді, знайти дійсно талановитих професіоналів не так-то просто. У Google це прекрасно розуміють. Можливо, саме це підштовхнуло керівництво корпорації до того, щоб абсолютно безкоштовно опублікувати в Мережі освітній курс з вивчення технологій машинного навчання.

Машинне навчання, або ML (Machine Learning), як його називають для лаконічності, являє собою клас методів штучного інтелекту, спрямованих не на безпосереднє вирішення поставленої задачі, а саме на навчання в процесі застосування рішень до подібних за умовами завдань. В ML часто використовуються засоби математичної статистики, чисельних методів, методів оптимізації, теорії ймовірностей і теорії графів. Технологія машинного навчання сповнена різних методик і нюансів, в яких добре розбираються дуже небагато фахівці. Саме тому критично важливо підготувати кваліфікованих в даному напрямку професіоналів.

Google зробила загальнодоступним і абсолютно безкоштовним освітній курс Machine Learning Crash Course (MLCC), доступ до якого раніше мали лише обрані співробітники компанії, а також сторонні розробники програмного забезпечення. Пройти цей курс вже встигли більш ніж 18 000 осіб з десятків країн. Тепер же він стає доступним всім без винятку, про що говориться в офіційному блозі Google. Що ж пропонує нам цей курс і як ви можете отримати до нього доступ? Давайте розбиратися разом.

Курс MLCC охоплює фундаментальні основи машинного навчання, наприклад, градієнтні методи, а також класифікацію моделей і нейронних мереж. Освітній процес відбувається за методикою TensorFlow, розробленої Google. Учень дивиться короткі відеоролики, записані за участю експертів у сфері машинного навчання, читає невеликі текстові пояснення до уроків, а також виконує спеціальні вправи і завдання, розроблені за безпосередньою участю інструкторів та інженерів компанії Google. На жаль, курс доступний лише англійською, іспанською, корейською, китайською та французькою мовами. Української серед них немає.

Загалом курс включає в себе 25 уроків, а також більше 40 вправ. Загальний час проходження курсу становить 15 годин. Можна подумати, що це занадто мало. Але це не зовсім так. Основною метою даного жесту сама Google називає спробу розкрити потенціал тих людей, які народжені, щоб досягти висот у сфері машинного навчання. 15-годинний курс цілком може підштовхнути їх у правильному напрямку. Запалити в них іскру. Можливо, саме серед цих ентузіастів знайдеться людина або навіть кілька талановитих людей, які зроблять революцію в даній сфері. Навіть якщо зараз у них немає коштів на проходження вузькопрофільного навчання, тепер у них з’явиться можливість з чогось почати. Доступ до освітнього курсу можна отримати ось за цим посиланням.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: