До 2019 року Baidu запустить масове виробництво машин з автопілотами
25 Жовтня , 2017
Китай побудує свою «Кремнієву долину» в передмісті Пекіну
25 Жовтня , 2017

Google знає, що робити зі старими комп’ютерами

У швидкого вдосконалення комп’ютерної техніки є менш приємний, ніж сприяючий прогресу, зростанню продуктивності та функціональності, аспект. Вона дуже швидко застаріває, хоча технічно могла б ще працювати не один рік. Заміна старих комп’ютерів означає додаткові витрати. Компанія Google, широко відома своєю популярною мобільною ОС Android, інвестувала в технічний підхід, що дозволяє застарілим комп’ютерам і далі залишатись досить сучасними для їх подальшого використання.

Компанія Google, як один з лідерів цифрової індустрії, «знайшла застосування також і застарілим ПК. Комп’ютери Chromebook — чудові інструменти. Вони можуть використовуватись для навчання. Ці комп’ютери працюють під управлінням операційної системи Chrome OS — легкої і здатної запускатись на застарілому і досить повільному апаратному забезпеченні. Це дозволяє скоротити витрати на комп’ютерну техніку, в порівнянні з девайсами на базі Windows і iOS. Порівняно невелика вартість Chromebook робить їх чудовим рішенням для школи.

Часто у користувачів виникає питання про те, що робити зі старими ноутбуками з Windows. Вони досі працюють, але дуже повільні для учнів. Саме для них призначена Neverware. CloudReady від Neverware заснована на тій же технології, що використовується в Chrome OS. Вона дозволяє користувачам встановлювати легку операційну систему на свої старі комп’ютери і використовувати їх і далі. Таким чином, розглянута технологія фактично «перетворює» старий Windows-комп’ютер у Chromebook. Більш детально дана тема була розглянута Меттом Адамсом (Matt Adams) в його статті «Google invests in Neverware, a company turning old Windows laptops into Chromebooks» («Google інвестує в Neverware, компанію, що перетворює старі ноутбуки у Chromebook»), опублікованій ресурсом androidauthority.com.

Зараз пошуковий гігант також бере участь у цьому перспективному проекті. Neverware нещодавно завершила раунд фінансування Series B за допомогою компанії Google. Точні цифри, зрозуміло, не називаються, але сам факт інвестицій Google в проект багато що говорить про ступінь його значущості.

Neverware продовжить роботу зі шкільними округами в США, але зараз розглядає також і перспективи виходу на ринок програмних продуктів для підприємств. Дана технологія може виявитись корисною для невеликих компаній, які не мають коштів для заміни старих комп’ютерів. Як зазначає Neverware,

«З CloudReady організації можуть знизити загальні витрати на роботу з девайсами, ефективно масштабуючи ріст і продуктивність та вражаюче покращуючи безпека — [це] без придбання нового апаратного забезпечення. ІТ-команди також отримають можливість інтеграції з Chrome Enterprise через хмарну консоль адміністратора від Google, що спрощує і уніфікує віддалене керування незіставними [один з одним] моделями їх [комп’ютерного] парку».

Подібне технічне рішення може виявитися досить корисним для невеликих компаній, які не мають коштів, достатніх для заміни застарілих комп’ютерів.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: