Unitree Robotics – китайська “реінкарнація” компанії Boston Dynamics
20 Жовтня , 2017
Alphabet побудує “розумний” район в Торонто
21 Жовтня , 2017

Google винагородить хакерів за злом своїх додатків

«Гугл за чистоту рядів».

Корпорація Google запропонувала фахівцям з безпеки і хакерам шляхом злому виявляти помилки та уразливості в мобільних додатках для Android, представлених в офіційному магазині Google Play Store.

Про це повідомляє агентство Reuters.

За кожну помилку, що не тільки знайдена, але і успішно виправлена самим заявником, компанія зобов’язується сплачувати винагороду від тисячі доларів США.

Google вознаградит хакеров за взлом своих приложений

Фото: reuters.com / Mike Blake / File Picture

Так компанія відреагувала на звинувачення у перетворенні власного каталогу в «смітник цифрової зарази».

У Google відзначили, що їх фахівцям не вдалось вирішити проблему за допомогою стандартних методів: автоматики та використання кадрових ресурсів компанії. Тому вони зважились на введення системи заохочень Play Security Reward Program.

У перспективі проект повинен зробити Google Play Store стерильним і безпечним місцем для користувачів. Грошова винагорода стане стимулом до співпраці для хакерів, які регулярно виявляють численні віруси, помилки і фейкові програми серед продуктів каталогу.

У проекті оздоровлення каталогу будуть брати участь як власні розробки Google, так і програми інших компаній. Поки до Play Security Reward Program приєдналися вісім розробників 13 популярних додатків, серед яких Tinder, Snapchat, Dropbox, Alibaba, Duolingo і Line.

Список кандидатів на інспекцію буде розширюватись в міру виправлення багів в найбільш скачуваних продуктах.

Подібні бонусні програми давно популярні серед менших розробників. Компанії навчились залучати хакерів до виправлення вразливостей, замість того щоб чекати, коли вони використають баги в злочинних цілях.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline