Розпочата підготовка до запуску найбільшої у світі рентгенівської лазерної гармати”
2 Вересня , 2017
DARPA створить модульні комп’ютери на основі «чіплетів»
3 Вересня , 2017

Google створила фільм про сонячне затемнення зі знімків фотографів-любителів

21 серпня мільйони американців мали унікальну можливість спостерігати повне сонячне затемнення. Не дивно, що крім вчених, його зняли і фотографи-аматори, які тут же виклали свої знімки в інтернет. Ситуацією скористався інтернет-гігант Google, який ініціював проект Eclipse Megamovie, основу якого склали 1300 знімків ініціативних фотографів.

Відео змонтоване таким чином, що всі знімки, які зроблені з різних точок, об’єднані в один. Причому показаний момент, коли тінь Місяця повністю закрила сонячний диск.

Полное солнечное затмение

Google продовжує приймати знімки (це актуально для тих регіонів планети, де можна було спостерігати затемнення). Для цього необхідно увійти в свій обліковий запис, вказати місце розташування, тип камери і дати дозвіл на використання опублікованої фотографії.

Станом на кінець серпня у проекті вже опубліковано понад 34000 зображень об’ємом 512 Гб. Протягом найближчих тижнів вони знаходитимуться у відкритому доступі, що дозволить усім бажаючим ознайомитись з цією фантастичною колекцією зображень. Дані, отримані завдяки проекту Eclipse Megamovie, допоможуть вченим продовжити вивчення атмосфери Сонця і циклічні зміни температури його поверхні.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline