Дослідники розмістили AR-об’єкти на задній план, сховавши їх за справжніми
23 Грудня , 2017
NVIDIA має намір відмовитися від підтримки 32-бітних операційних систем
23 Грудня , 2017

Google повністю перейшла на споживання суто відновлюваної енергії

Компанія Google стала найбільшим споживачем енергії, видобутої з відновлюваних джерел.

Google офіційно оголосила себе компанією, яка повністю перейшла на 100% відновлюваної енергії — сонячної та вітрової.

Про це заявив Сем Аронс з департаменту енергетики та інфраструктури Google, повідомляється на сторінці у Twitter.

«Плюс 535 МВт збільшили загальний обсяг споживаної енергії Google до 3 ГВт — 2 х 98 МВт в Південній Дакоті, 200 МВт, в Айові та 138,6 МВт в Оклахомі. Це робить Google найбільшим корпоративним покупцем відновлюваної енергії на планеті і переводить його на 100% споживання лише відновлюваної енергії вже в 2017 році», — пише він.

Перший контракт з постачальником вітряної електроенергії компанія уклала ще в 2010 році. Щоб досягти переходу на 100% відновлюваної енергії, Google укладала і укладає прямі контракти з виробниками такої енергії, паралельно переводячи свої дата-центри на більш ефективні моделі роботи.

За даними самої компанії, її дата-центри на 50% більш енергоефективні, ніж у середньому по ринку. Цей проект з переходу на більш екологічні джерела енергії має не лише соціальне значення, стверджують в Google.

Він економічно обґрунтований, оскільки за останні шість років вартість сонячної і вітряної енергії впала на 80% і 60% відповідно.

30 листопада на сайті компанії Electrek повідомлялося, що Google підписала контракти з трьома новими вітровими станціями в Південній Дакоті, Айові та Оклахомі. Загальні інвестиції корпорації в сферу чистої енергетики досягли $3,5 млрд.

Зазначимо, що інші американські високотехнологічні компанії також роблять кроки для переходу на енергію з відновлюваних джерел.

Зокрема, Facebook укладає угоди з виробниками вітряної енергії, а Microsoft планує отримувати половину необхідної енергії з вітряних, сонячних і гідроелектростанцій до 2018 року.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: