Компанія Tesla побудує найбільшу в світі літій-іонну акумуляторну батарею
14 Липня , 2017
Вчені створили метаматеріал, що перетворює плоску поверхню в тривимірну
14 Липня , 2017

Google інвестує в ботів-журналістів

Програма Google News Digital Initiative вклала 800 тисяч доларів на розробку проекту Reporters and Data and Robots (RADAR), яку веде британське новинне агентство The Press Association. Суть проекту полягає в тому, щоб об’єднати ботів-журналістів, які будуть самостійно писати статті на основі зібраної в Мережі інформації.

RADAR буде запущений вже в наступному році. Передбачається, що щомісяця боти будуть генерувати до 30 тисяч постів. У даний момент над створенням проекту працюють п’ять осіб, в завдання яких входить налагодження автоматизації ботів на збір інформації про медицину, події, політику і багато інших сфер.

Передбачається, що RADAR зможе допомогти онлайн-виданням у створенні цікавого клікабельного контенту, що, в свою чергу, дозволить сайтам залучити додаткову аудиторію і заробити на рекламі.

Редактор The Press Association Піт Кліфтон зазначив, що професійні журналісти без роботи не залишаться, але боти допоможуть істотно збільшити обсяг новинних заміток до рівня, з яким навіть злагодженому колективу складно впоратись.

Зараз боти вже працюють в ряді великих ЗМІ, але їм все ще потрібна редактура і фактчекінг — програма не завжди може відрізнити справжню новину від жарту, тому контроль з боку людини їй все ще необхідний.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline