Японські компанії об’єднались для будівництва мережі водневих заправок
14 Грудня , 2017
Австралійці почали відстежувати потяги по супутнику
15 Грудня , 2017

Голландська поліція згортає програму з підготовки орлів для боротьби з безпілотниками

Керівництво голландської поліції, можливо, занадто поспішило із залученням орлів для боротьби з безпілотниками. Як показала практика, продуктивність птахів під час «полювання» залишає бажати кращого.

Спочатку дійсно здавалося, що орли зможуть ефективно протистояти терористам, які використовують безпілотники в злочинних цілях — але, на щастя, це не стало проблемою. Не все так просто було і з птахами: навіть треновані з раннього віку орли не завжди робили те, що від них вимагалося. Також висловлювались побоювання щодо поведінки птахів в екстремальних умовах, та й сама підготовка виявилась досить дорогою. Так що закриття програми було досить передбачуваним.

Голландська поліція завершує ще один експеримент по використанню щурів для виявлення людських останків, підроблених сигарет і феєрверків. На думку правоохоронців, і тут тварини не виявили «належної оперативності».

І, мабуть, головна причина відмови від програми підготовки птахів – поява нових ефективних технологій боротьби з безпілотниками. Так, наприклад, розроблені переносні компактні передавачі, які відключають у польоті їх бортову електроніку, тому, вірогідно, розробки по знешкодженю безпілотників будуть актуальними ближчим майбутнім.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline