Американський робот Megabots “розминається” на легкових автомобілях
15 Червня , 2017
Представлений безпілотник на сонячних батареях, здатний літати кілька місяців
16 Червня , 2017

Глава Tesla розповів про майбутній кросовер

Вчора відбулося чергове збори акціонерів Tesla, яке пройшло на диво спокійно. Гучні анонси Ілон Маск вирішив приберегти на потім. Але вчора на заході було досить цікаво: глава Tesla показав силует кросовера Model Y і розповів деякі деталі. Про те, що інженери Tesla працюють над електричним кросовером, було відомо ще восени — Маск запостив у себе в твіттері повідомлення про це. Потім, правда, дуже швидко все видалив, але люди встигли заскринить пост, після чого почали чекати подробиць. Технічних характеристик глава Tesla не повідомив, але показав силует майбутнього автомобіля. Так, картинка. Так, нічого не зрозуміло, але красиво і загадково. Розповідаючи про новинку, Маск побіжно зауважив, що виробничих потужностей для здійснення повного циклу збірки не вистачає. Мабуть, новинку будуть виробляти на одному із заводів, будівництво яких Маск анонсував раніше. Відомо, що машина буде менше Model X, але при цьому трохи більше Model 3. Також Маск зазначив, що в порівнянні з іншими моделям..

Вчора відбулись чергові збори акціонерів Tesla, які пройшли на диво спокійно. Гучні анонси Ілон Маск вирішив приберегти на потім. Але вчора на заході було досить цікаво: глава Tesla показав силует кросовера Model Y і розповів деякі деталі.

Про те, що інженери Tesla працюють над електричним кросовером, було відомо ще восени — Маск запостив у себе в твіттері повідомлення про це. Потім, правда, дуже швидко все видалив, але люди встигли заскрінити пост, після чого почали чекати подробиць.

Технічних характеристик глава Tesla не повідомив, але показав силует майбутнього автомобіля. Так, картинка. Так, нічого не зрозуміло, але красиво і загадково. Розповідаючи про новинку, Маск мимохідь зауважив, що виробничих потужностей для здійснення повного циклу збірки не вистачає. Мабуть, новинку будуть виробляти на одному із заводів, будівництво яких Маск анонсував раніше.

Відомо, що машина буде меншою Model X, але при цьому трохи більшою Model 3. Також Маск зазначив, що в порівнянні з іншими моделями всередині кросовера буде набагато менше дротів. Для нової моделі спеціально розроблять нову платформу, що дозволить заощадити на виробництві та підвищити ефективність. Використовувати існуючі платформи не планується, так як кросовер — це кросовер, який зовсім не схожий на седани. Продажі машини планується почати в 2019 році.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: