Сайт доступний тільки при відсутності підключення, вчить жити
4 Вересня , 2017
Новий патент Tesla: сонячний дах отримає ефективніші і довговічніші панелі
5 Вересня , 2017

Гіроскопічний транспорт – ідея футуристичної міської транспортної системи

Нашим читачам вже не один раз доводилось бачити досить незвичайні ідеї футуристичних транспортних засобів і систем, призначених для вирішення проблем з трафіком у великих містах. Автобуси, що рухаються над проїжджою частиною, літаючі автомобілі, транспортні засоби на магнітній подушці і т. п. Але ідея, яку пропонує дизайнерська компанія Dahir Insaat, не схожа ні на що, з чим нам доводилось стикатись раніше.
В основі ідеї, яка викладена на наведених знімках і відео, лежать великі й незвичайні транспортні засоби, що опираються лише на пару коліс і рухаються вище звичайного потоку транспорту. Як можна здогадатись з назви, в стабільному положенні ці транспортні засоби утримуються за рахунок величезних гіроскопів, розігнаних до високої швидкості.
Гироскопический транспорт #2
“Ноги” таких “гіроскопічних” транспортних засобів, розміри салону який можна порівняти з розміром не найменшої вартири, можуть збільшуватись або зменшуватись, що дозволяє транспорту рухатись на певному рівні і розминатись з подібними транспортними засобами, що рухаються назустріч.
Салони деяких “гіроскопічних” транспортних засобів засновані на “літаковому” принципі і дозволяють перевозити велику кількість пасажирів за один раз. Інші транспортні засоби мають просторі салони, обладнані як розкішні квартири, що дозволяє пасажирам переміщатись з максимальним рівнем комфорту. Крім перевезення пасажирів “гіроскопічні” транспортні засоби можуть виступати в ролі пересувних залів, салонів тощо
Гироскопический транспорт #3
Свою вигоду від використання гіроскопічного транспорту можуть мати і різні екстрені служби, швидка допомога і пожежники. Такі спеціалізовані транспортні засоби не будуть втрачати жодної дорогоцінної секунди, пересуваючись до місця події, а безпілотні апарати, що можуть ними перевозитись, дозволять швидко ліквідувати пожежу, врятувати тих, що вижив і зробити іншу корисну для людей роботу.
У Дахіра Семенова (Dahir Semenov), засновника і керівника компанії Dahir Insaat, є вже цілий ряд фантастичних і футуристичних ідей, починаючи від підземних систем доставки і закінчуючи “літаючою” монорейковою дорогою. У цьому контексті ідея гіроскопічного транспорту виглядає не такою вже й божевільною.
Зараз можна знайти мільйон причин, чому ідея такого “гіроскопічного” транспорту не буде працювати при нинішньому рівні технологічного розвитку людства. Але в нашому світі існує безліч прикладів успішної реалізації технологій, які на момент їх винаходу вважались просто неможливими.

Першоджерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: