Вченим вперше вдалося продемонструвати явище хіральної надпровідності експериментальним шляхом
4 Квітня , 2017
Нові фотографії з будівництва заводу Gigafactory
5 Квітня , 2017

Гігантську СЕС за $1 млрд з найбільшою в світі батареєю побудують в Австралії

Австралія збирається отримувати енергію від нової величезної сонячної ферми вартістю 1 мільярд доларів. Електростанція буде виробляти і накопичувати 300 МВт і 100 МВт чистої енергії відповідно. Це буде забезпечуватись за рахунок 3,4 млн. фотоелектричних панелей і 1,1 млн. акумуляторних блоків. Планується, що СЕС запуститься в експлуатацію вже в поточному році.

Велика сонячна електростанція буде побудована в Ріверленд (штат Південна Австралія). Початок реалізації проекту заплановано на найближчі місяці. Як заявили в компанії Lyon Group, яка буде очолювати будівництво, новий об’єкт стане найбільшим у світі інтегрованим проектом з найбільшою накопичувальною батареєю. Інвестувати у створення СЕС, яка послужить стимулом для розвитку регіону, вже зголосилося кілька великих інвесторів.

«Ми просто зобов’язані мати великомасштабні фотоелектричні станції та інтегровані батареї, якщо ми дійсно прагнемо до декарбонізації. Будь-які короткострокові рішення – це те, що можна назвати лише шумом під час процесу», – зазначив Девід Грін з Lyon Group.

Влада Південної Австралії вже затвердила план, який фінансуватиметься на 150 млн. доларів фондом відновлюваних технологій. В його рамках розглянуть претендентів, які будуть розробляти енергосховище ємністю 100 МВт. У числі зацікавлених у створенні гігантської батареї знаходиться і компанія Lyon Group, яка тим не менш стверджує, що СЕС в Ріверленд буде побудована незалежно від результатів урядового тендеру.

Джерело: theguardian.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline