3D принтер для друку їжі виготовить будь-яку страву з наноцелюлози (відео)
12 Листопада , 2017
Водневий потяг готовий до виїзду на комерційні маршрути в Німеччині
12 Листопада , 2017

Гігантські роботи зійшлися в битві на гігантських ножах

Нагадаємо, що минулого місяця, нарешті відбулась так довго очікувана перша битва між гігантськими роботами американської команди MegaBots і японським бойовим роботом Kuratas. Однак цей бій, переможцем якого стала американська команда, виявився для глядачів великим розчаруванням, надто багато в ньому було інсценовано і зрежисовано. Глядачі очікували “живої”, не змонтованої битви, і команда MegaBots вирішила “підлити масла у вогонь”, нарешті давши людям те, чого вони очікували довгий час.
У новій битві зійшлись обидва американських мега-роботи, робот Iron Glory, який бився “врукопашну”, і робот Eagle Prime, озброєний величезним 3-метровим ножем, вагою 227 кілограмів. На відміну від битви з японським роботом, менший робот Iron Glory діяв за допомогою дистанційного керування, що, на думку організаторів поєдинку, дозволило б йому діяти більш наполегливо і більш агресивно.
Робот Iron Glory
Після трьох раундів битви більший робот Eagle Prime очікувано вивів з ладу робота Iron Glory. Однак, перемога далась великому роботу зовсім не просто, завдяки наявності потужної силової установки, робот Iron Glory довго і успішно чинив опір, витримуючи “тички” величезним ножем, не відступаючи під натиском противника. Відмінною рисою даної битви стала її “живий” характер, однак, боям нинішніх роботів ще дуже далеко до очікуваних глядачами видовищних битв, які не раз демонструвались нам у фільмах “Трансформери” і “Тихоокеанський рубіж”.
Проте, “поножовщина” між роботами Iron Glory і Eagle Prime є першою із серії запланованих “живих” подій, низка яких, згідно з довгостроковими планами, повинна привести до створення свого роду “Ліги гігантських бойових роботів”.
Запис живого бою між роботами Eagle Prime і Iron Glory можна подивитись на наведеному нижче відеоролику. Ми рекомендуємо відразу перемотати ролик до 10-хвилинної позначки, туди, де починається сама дія.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: