“Рій” безпілотників CICADA буде використовуватись для досліджень ураганів
9 Серпня , 2017
В Китаї готується запуск найбільшої в світі квантової комунікаційної мережі
10 Серпня , 2017

Гігантські роботи, павук і дракон, влаштували бій на вулицях Оттави

У багатьох фантастичних фільмах напади монстрів типу Годзілли супроводжуються панічними криками людей. Однак битва двох роботів-монстрів, яка відбулась в центрі Оттави, Канада, і за яким спостерігало 750 тисяч осіб, супроводжувалась лише гучними оваціями. Творцями двох механічних потвор, робота-павука і робота-дракона, є французька театральна компанія La Machine, а битва роботів являє собою чотириденне публічне шоу під назвою “The Spirit of the Dragon-Horse With Stolen Wings”, яке є дебютом компанії La Machine на Північноамериканському континенті.
Робот, наполовину дракон, наполовину кінь, носить назву Long Ma. Його висота досягає 11 метрів, а вага не перевищує 45 тонн. Дракон може видихати полум’я і дим, він може бігти, стрибати, немов кінь, приходити в лють, лягати і засинати. Робот-павук Kumo важить 40 тонн і його “арсенал” трохи бідніший арсеналу дракона, він може тільки “плюватись” струменями води. Однак, він має таку складну конструкцію і може здійснювати такі складні рухи, що для управління всім цим потрібна злагоджена робота команди з 16 людей-операторів, які сидять на кріслах вище і нижче тулуба павука.
Протягом усіх чотирьох днів шоу розгорталась ретельно зрежисована історія. Роботи Long Ma і Kumo “прокидались”, починали пересуватись і проводили три видовищних битви, остання з яких завершилась біля канадського Військового музею в Оттаві. Механічні монстри не просто переміщались по вулицях міста, вони використовували в своїх цілях майже всі зустрічні елементи міської інфраструктури, такі, як світлофори, ліхтарні стовпи, мости та пам’ятники.
Але, як кажуть, краще один раз побачити, ніж десять разів почути або прочитати. Саме це ми пропонуємо, за допомогою наведених нижче двох відеороликів, на яких показані найцікавіші моменти.


Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline