“Біг-Бен” вперше в історії замовкне на 4 роки
14 Серпня , 2017
В японському аеропорті з’являться автономні коляски
15 Серпня , 2017

Гібрид велосипеда і електромобіля від Schaeffler забезпечить «нову міську мобільність» (відео)

Німецька компанія Schaeffler, виробник автозапчастин, випустила функціональний прототип чотириколісного електровелосипеда Bio-Hybrid, концепцію якого представляла на виставці в Детройті і на CES в цьому році.

Конструкція «електромобіля на педальній тязі» має ширину близько 60 см, довжину майже 2 метри і базується на чотирьох колесах з 24-дюймовими покришками, які зазвичай використовуються для підліткових байків. Важить BioHybrid 80 кг і поєднує функціональність велосипеда зі зручністю і стійкістю квадроцикла.

Але на відміну від традиційного велосипеда, педальная машина Шеффлер захищає водія від впливів поганої погоди і дає можливість перевозити об’ємні вантажі, а при бажанні вона може оснащуватись додатковим сидінням і вміщати двох осіб. Завдяки електричному приводу і знімним батареям чотириколісний байк може без зусиль долати від 50 до 100 км з максимальною швидкістю 25 км/год.

четырехколесный электробайк

А ось переваги в порівнянні з автомобілем полягають в тому, що для їзди на біо-гібриді не потрібні водійські права, причому користуватись ним можна і на велосипедних доріжках, завдяки досить компактним розмірам. Додаткові можливості дає рекуперативне гальмування і бустер для миттєвого старту.

Унікальний транспортний засіб легко інтегрується зі смартфоном, програми якого відкривають доступ як до технічних даних, так і до інформації про погоду, дорожню ситуацію та інші додаткові відомості.

Про масове виробництво електричного веломобіля поки мова не йде, хоча у нього є все необхідне, щоб привернути увагу інвесторів. Для початку це мотоциклетного типу сидіння, розраховане на одного водія і одного пасажира. По-друге, максимальна швидкість 40 км/год і більше ніж достатній заряд батареї, щоб їздити по місту, особливо враховуючи те, що завжди можна почати крутити педалі самому, навіть якщо акумулятор розрядився.

«З досвіду ми знаємо, що споживачі дуже повільно звикають до такої продукції, як уніцикли, скейтборд і мікроавтомобілі типу Renault Twizy, – говорить технічний директор компанії Петер Гутцмер. — У підході Schaeffler фокус спочатку був на ідеї „нової мобільності“, яку ми б хотіли випробувати разом з новими технологіями та рішеннями».

Для того, щоб додати електричної потужності свому роверу, зовсім не обов’язково міняти його на новий. Можна просто замінити передні колеса, стверджує компанія GeoOrbital. В них вбудована батарея, мотор, приводи і підключений дросель, який виводиться на кермо, щоб контролювати швидкість. Для установки девайсу буде потрібно не більше хвилини.

 

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline