3D-біопринтер Bio-architect X для масового виробництва тканин людини
2 Грудня , 2017
Компанія Honda обіцяє створити до 2022 року електричний автомобіль, батарея якого буде заряджатись за 15 хвилин
2 Грудня , 2017

General Motors планує запустити сервіс роботаксі в 2019 році

Компанія General Motors планує запустити сервіс таксі, що буде включати безпілотні Chevrolet Bolt, в деяких містах США в 2019 році.  General Motors планирует запустить сервис роботакси в 2019 году

Про ці плани розповіло на днях керівництво компанії, передає портал The Verge. Нещодавно General Motors дозволила журналістам здійснити пробні поїздки в безпілотних машинах по завантажених вулицях Сан-Франциско. Більшість репортерів зазначали, що автомобілі справлялися в цілому досить майстерно.

Однак GM, очевидно, відчуває тиск з боку незвичних конкурентів, таких, наприклад, як Waymo (компанія, що входить до складу Google, яка вже давно тестує самокеровані автомобілі на американських дорогах).

Нещодавно Cruise, підрозділ GM, що займається безпілотними автомобілями, оголосив, що планує придбати стартап Strobe, який розробляє лідари (датчики, що дозволяють робомашинам «бачити» навколишнє середовище). Сам Cruise було придбано GM в минулому році більше ніж за півмільярда доларів.

GM поки не оголосила, в яких американських містах почне через два роки функціонувати сервіс роботаксі. Втім, ймовірно, це буде Сан-Франциско, на вулицях якого тестуються безпілотні Chevrolet Bolt, і Нью-Йорк, де компанія планує почати тести в 2018 році.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: