Мікроспектрометр забезпечить смартфони масою нових корисних функцій
5 Січня , 2018
LG поповнила лінійку роботів для готелів та супермаркетів
5 Січня , 2018

General Electric надрукувала і випробувала турбогвинтовий двигун

Підрозділ General Electric Aviation провів повноцінні випробування турбогвинтового двигуна, надрукованого на 3D-принтері. Завдяки сучасним технологіям, час розробки нового двигуна вдалося скоротити з десяти до двох років, а кількість деталей зменшити з 855 до 12, — пише ресурс 3Dprint.com.

Двигун був розроблений для літака Cessina Denali від Textron Aviation. Два роки тому розробники прийняли рішення надрукувати повнофункціональний двигун і з тих пір далеко просунулись — зараз залишилось пройти лише кілька завершальних тестів.

«Це не просто черговий друкарський експеримент. Для нас створення надрукованого двигуна — поворотний момент, адже від дизайну і розробки ми перейшли і вже майже успішно завершили весь цикл випробувань повністю функціонального двигуна», — говорить керівник розробки Пол Коркері.

Третина двигуна становить титанова деталь, надрукована на 3D-принтері. Зниження кількості деталей з 855 до 12 дозволило зменшити масу двигуна на 45 кілограмів і зменшити витрату палива на 20 відсотків. Збільшилась потужність — інженери відзначили 10-відсотковий приріст у порівнянні зі звичайним двигуном літака.

Після того як тести остаточно покажуть працездатність надрукованого двигуна, його залишиться лише сертифікувати, після чого можна сміливо запускати в серійне виробництво.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: