Spark SRT05e – електричний автомобіль наступного покоління для гонок Formula E
1 Лютого , 2018
Найтонші в світі дзеркала відбивають світло за допомогою квантових екситонів
2 Лютого , 2018

Гармата DronGun Tactical здатна знешкодити будь-який безпілотник

Безпілотники стрімко завойовують повітряний простір, виконуючи безліч важливих функцій від аерофотозйомки та моніторингу земельних ділянок до доставки товарів за принципом «від дверей до дверей». Однак серед цих корисних трудівників «розвелось» безліч несанкціонованих дронів, що представляють небезпеку, зокрема, для пасажирських лайнерів в районі аеропортів, урядових установ та інших важливих стратегічних об’єктів.

Безпілотники вже активно використовують у своїх цілях терористи, контрабандисти та інші кримінальні елементи. Тому цілком природно, що в останній час було створено чимало засобів протидії таким літальним апаратам. Наприклад, рушниці, що стріляють сітками-пастками, і навіть навчені орли.

DronGun Tactical – це зброя, розроблена австралійською компанією DroneSheild, вона призначена для створення навколо об’єкта під охороною своєрідної зони ППО.

Вражаючі елементи у DronGun Tactical— це радіоімпульси, що блокують зв’язок безпілотників з центром керування. В результаті БПЛА або повертається в точку старту, або приземляється, так і не виконавши завдання. Є також можливість блокувати сигнали GPS, після чого безпілотник втрачає орієнтацію. Пристрій створює перешкоди і перериває зв’язок на частоті 433 МГц, 915 МГц і 2,4 і 5,8 ГГц.

DronGun Tactical дуже компактний. Його розміри 104 х 41 х 12 см при вазі 6,8 кг Пристрій повністю автономний, що звільняє від необхідності носити з собою рюкзак з електронікою. Дальність «стрільби» до 1 км. На жаль, у багатьох країнах застосування подібної зброї досі не регламентовано відповідними законами.

DG TACTICAL INTERFACE_BLACK BACKGROUND.jpg

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: