Компанія Intel представляє свій варіант 49-кубітового квантового чіпа
12 Січня , 2018
NASA випробувало систему космічної навігації по мілісекундних пульсарах
12 Січня , 2018

Furrion планує розпочати новий вид робо-змагань в найближчому майбутньому

В минулому році ми стали свідками першого в історії поєдинку між гігантськими роботами, який може стати в майбутньому одним з видів досить своєрідного спорту. Однак, поєдинки – це не єдиний вид, в якому можуть брати участь роботи, незабаром нам належить побачити перші в історії робо-гонки. Минулого року компанія під назвою Furrion представила “Prosthesis”, наполовину робота і наполовину екзоскелет, висота якого становить 4.5 метри, а вага – 3 600 кілограм. Керує цим механічним “чудовиськом” жива людина, поміщена всередину дивної “трубчастої” крокуючої конструкції.
Робот-екзоскелет Prosthesis може розвивати швидкість більше 30 кілометрів на годину, переступаючи невеликі перешкоди. Одного заряду акумуляторних батарей вистачає приблизно на годину безперервного бігу. На жаль, імпровізована “кабіна пілота” досить невелика і керувати роботом Prosthesis зможе лише людина невеликого зросту, без надлишкової ваги.
Зауважимо, що в минулому році керівництво компанії Furrion ще не мало достатньо чітких цілей щодо Prosthesis. Але за минулий рік ці цілі сформувались і компанія організувала X1 Mech Racing Leagu. Зрозуміло, що першими членами цієї ліги стануть саме роботи Prosthesis, але згодом до неї можуть приєднатись роботи-бігуни інших компаній, які почнуть змагатись десь в пустельній місцевості.
На жаль, в даний час нічого не відомо навіть про орієнтовну дату проведення перших перегонів роботів. Але, будемо сподіватись, очікування не затягнеться надовго, і ми з вами станемо першими свідками цієї події.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: