Перші в світі кросівки з додаванням графену надійдуть у продаж в 2018 році
10 Грудня , 2017
Компанія TDK представляє першу твердотільну акумуляторну батарею для поверхневого монтажу
11 Грудня , 2017

Французький робот-комірник вміє дертись по стелажах і тягати вантажі

Французька компанія з часу свого заснування в 2015 році створила відмінного робота, здатного допомагати на складах з сортуванням товару або посилок. Справа в тому, що робот Skypod вміє підніматись на верхні яруси полиць. Таких роботів вже прийняв на роботу інтернет-магазин Cdiscount на склад, який постійно потребує чіткого контролю, з чим люди далеко не завжди справляються. Крім того, роботів почали тестувати ще кілька компаній, що побажали не повідомляти пресі своїх назв.

Робот вже привернув увагу інвесторів з різних сфер і зміг залучити близько трьох мільйонів доларів фінансування. Інвесторів приваблює швидкість розгортання роботів і їх ефективність роботи, такі машини можна застосовувати на поштах, в інтернет-магазинах, продуктових складах і багато ще де.

За годину робот здатний обробити до 400 товарів, випереджаючи конкуруючі розробки майже вдвічі. Крім того, його вантажопідйомність становить до 30 кг, пересуватись він здатний зі швидкістю до 16 кілометрів на годину. Робота досить змонтувати на спеціальних рейках, після чого він буде практично повністю автономно виконувати покладені на нього завдання.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline