DeepMind вчить свій ШІ думати по-людськи
12 Липня , 2017
НАСА планує випробувати технологію захисту Землі від небезпечних астероїдів
12 Липня , 2017

Франція хоче повністю пересісти на електромобілі до 2040 року

Трохи раніше з’явилася інформація про те, що компанія Volvo в найближчому майбутньому планує відмовитись від виробництва автомобілів тільки з ДВЗ та повністю перейти на електромобілі та гібриди. А минулої неділі уряд Франції оголосив, що має намір поступово заборонити продажі автомобілів на дизелі і бензині до 2040 року.

Така мета була оголошена міністром з проблем навколишнього середовища Ніколя Юло. Ця міра буде введена як частина проекту з реформування французької економіки і її незалежності від викопного палива.

Як відомо, Франція вкрай залежна від нафтопродуктів, що часто називають причиною підвищеного забруднення французьких міст. Мер Парижа. приміром, хоче заборонити дизельні автомобілі на території столиці вже в 2020 році.

План Юло ж стосується всієї країни і зачіпає, крім дизелів, автомобілі, що їздять на бензині, незважаючи на те, що такі заходи можуть зустріти опір виробників і водіїв. Міністр навіть запропонував ввести фінансову допомогу бідним частинам населення для купівлі екологічно чистих автомобілів.

PSA Group, власник брендів Peugeot і Citroen, заявила, що проект міністра збігається з їхньою програмою реконструювати виробництво і випускати до 80% гібридів і електрокарів від загальної кількості вироблених машин вже до 2023 року. Але для закордонних ринків автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння будуть випускатись як і раніше.

Юло також сказав, що Франція повністю перестане виробляти електроенергію з вугілля до 2022 року, і це цілком реальна мета, так як вже зараз вугільна енергетика забезпечує лише 5% енергоспоживання Франції. Також міністерство планує знизити до 2025 року частку ядерної енергетики з 75 до 50%.

Уряд планує заохочувати зелену енергію і технології шляхом оподаткування. Забруднюючі виробництва будуть обкладатись більш високими податками. Також введено пропозицію про повну заборону розробок нових нафтових і газових родовищ на території Франції.

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: