У Китаї надрукували «орігамі» з допомогою проектора і звичайного Power Point
10 Травня , 2017
Х’юстон, у нас проблеми: У NASA закінчуються скафандри
10 Травня , 2017

Фото бурильної машини Ілона Маска з’явилося в мережі

В The Boring Company зайняті справою: нова компанія Ілона Маска бурить тунелі, щоб уберегти співробітників його підприємств від пробок, але бурильні машини, за допомогою яких риють нові об’їзди, сфотографувати ніхто з персоналу досі чомусь не здогадався. Тому один з фахівців SpaceX вирішив виправити цю помилку і поділився гарною фотографією машини у себе на сторінці. Потім, мабуть, він одержав за це догану, так як фото дуже швидко зникло, але спритні хлопці з Business Insider встигли зробити скріншот, а потім перезалили його до себе, щоб він знову не загубився.

Значні габарити бурильної машини можна оцінити завдяки робітникові, який потрапив у кадр. Судячи з усього, апарат не менше шести метрів у діаметрі

Про те, що його замучили пробки, Ілон Маск вперше розповів в грудні минулого року, а вже в лютому 2017 його нова команда фахівців стала до роботи і почала рити невеликий пробний тунель, який, цілком імовірно, незабаром стане основою підземної транспортної мережі. У перспективі Маск планує створити багаторівневу систему тунелів, призначених як для звичайного автомобільного транспорту, так і для високошвидкісних ліній Hyperloop.

Поки Маск не почав копати за територією, що належить SpaceX, проблем не виникне, але, якщо він вирішить продовжити роботи на землі, яка йому не належить, йому знадобиться зібрати купу дозволів від уряду. Вірогідно, пробний тунель повинен буде переконати владу в тому, що продовжувати буріння необхідно.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline