Hyundai забезпечить робочих рюкзаками-екзоскелетами
26 Січня , 2018
Нові сплави з пам’яттю форми можуть стати основою адаптивних крил літаків наступного покоління
27 Січня , 2018

Ford представив концепцію безпілотного поліцейського автомобіля

Автомобілебудівний концерн Ford оголосив про купівлю компаній Autonomic і TransLoc, спільно з якими будуть працювати над концепцією автономного транспорту для перевезення пасажирів і комерційної доставки товарів. Як повідомляє прес-служба автовиробника, безпілотні авто, створювані Ford за підтримки TransLoc, зможуть самостійно орієнтуватись на місцевості, створюючи оптимальні маршрути, і будуть взаємодіяти один з одним і об’єктами інфраструктури за допомогою хмарного сервісу Transportation Mobility.

Крім того, безпілотні технології Ford збирається впровадити і в поліцейські автомобілі. Принаймні компанія подала заявку на патент, що реєструє таку можливість. У короткому описі патентованої технології йдеться про нове програмне забезпечення, що дозволяє автомобілю самостійно переслідувати водіїв, не піддаючи поліцейських небезпеці. Водій в такому режимі зможе сидіти за кермом, але автопілот при цьому повністю перехопить керування.

Машина зможе сама прораховувати можливі маршрути порушника правил дорожнього руху і при необхідності зв’яжеться з авто, що перевищило швидкість. Якщо за кермом водій, поліцейська машина відправить запит на отримання копії його водійського посвідчення та інших документів. Після цього патрульний автомобіль сам випише штраф або видасть попередження.

Ніякої інформації про те, як скоро Ford планує реалізувати свої ідеї, не повідомляється. Ймовірно, цей довгостроковий проект ще потребує нових розробок, які доведеться тестувати ще не один рік.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: