Шотландська плаваюча вітряна електростанція показала більшу ефективність ніж берегові
6 Березня , 2018
Google зробила безкоштовним курс з вивчення технологій машинного навчання
7 Березня , 2018

Fly Elephant – перший літаючий 3D принтер

DediBot, китайська компанія з Ханчжоу, що займається виробництвом тривимірних принтерів, на своєму стенді виставки TCT Asia представила безпілотник Fly Elephant. Дослідний зразок цього безпілотника є не цілком традиційним мультироторним літальним апаратом, насправді він являє собою літаючий тривимірний принтер з екструдером, здатний швидко створювати досить великі структури.
Під шістьма роторами безпілотника Fly Elephant встановлено обладнання тривимірного друку Open-ended Additive Manufacturing (OAM), яке може подавати через екструдер пластик або інший матеріал, що подається через трубку, підведену до верхньої частини літального апарату. Але не це є найцікавішим в Fly Elephant, його датчики і програмне забезпечення дозволяють йому проводити друк з точністю 0.1 міліметра.
Fly Elephant #2
Крім високої точності, система керування Fly Elephant має функцію спільної роботи з іншими подібними апаратами. Кожен з апаратів може використовувати для друку окремий матеріал, але всі апарати, що входять у групу, будуть працювати над створенням одного і того ж об’єкта. При цьому, розміри створюваного об’ єкта не обмежені розмірами робочого об’єму, подібно стаціонарним тривимірним принтерам.
Звичайно, мала ємність акумуляторних батарей значно звужує сфери застосування літаючого тривимірного принтера Fly Elephant. Проте, компанія DediBot дивиться на технології бездротової передачі енергії, як на один із варіантів вирішення проблеми, що дозволять літальному апарату перебувати в повітрі і працювати необмежено довгий час.
Проект Fly Elephant поки що перебуває на експериментальній стадії, ще існує маса питань, які розробники повинні будуть вирішити в майбутньому, включаючи і вплив труби, по якій подається матеріал, на точність процесу друку.
Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: