Ми входимо в наступну епоху дронів
26 Травня , 2017
У OpenAI Ілона Маска навчили роботів повторювати за людьми
27 Травня , 2017

Фахівці ВПС США розробили «рідку» броню

Кадет Хейлі Вейр отримала завдання для курсової роботи, суть якого полягала в тому, щоб поліпшити якість матеріалів, з яких створюються бронежилети. Хейлі вирішила, що для створення гарного бронежилету потрібно створити матеріал, який буде збільшувати свою щільність саме в тому місці, де на нього чиниться вплив. При цьому матеріал не має руйнуватися навіть при великому навантаженні і справно служити на протязі довгого часу. Разом зі своїм керівником вони приступили до експериментів, результатом яких став новий матеріал.

Виявилось, що, незважаючи на те, що ідея сама по собі досить очевидна, практично ніхто не вів розробок у цій галузі, тому довелося починати все з початку. Епоксидна смола і вуглецеве волокно змішувались, потім їх фасували у мішки і поміщали в форму з кевлару. Потім конструкція проходила тестування.

Після того як матеріал істотно поліпшили, з’ясувалось, що новий «бронежилет» ефективніше захищає від куль великого калібру, при цьому пропускаючи далі ті, що менші. Проте усі три шари броні не вдалося пройти ні одній з куль.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline